Leden 2013

Moje oblíbené citáty od Gándhího

30. ledna 2013 v 20:45 | glonnie |  Diary
Možná víte, že Gándhí je můj oblíbený člověk, a že od něj mám nejraději citáty a věty, které pronesl.
Text na obrázku: 'Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.'
V celém článku se dočtete o mých nejoblíbenějších citátech, které pronesl.

My idol- Animations

29. ledna 2013 v 22:37 | glonnie |  Diary
Pár animací mého idola Justina Biebera. :)

NO H8!

více animací v celém článku

Find peace

29. ledna 2013 v 20:00 | glonnie |  Diary
Dnes mám blbý den.. To co se stalo nevím jestli vám sem napíšu, možná zítra nebo až večer.
Zatím tu máte odemně jen animaci..

Recenze: Alverde- Repair shampoo

28. ledna 2013 v 21:26 | glonnie |  Beauty
Ahoj, včera jsem svojí drahou sestru poprosila, jestli by mi koupila šampón, na který jsem jí dala odkaz, aby mi ho koupila v dmku, samozřejmě hned zareagovala a somozřejmě mi ho koupila, až si půjdu dnes večer mýt vlasy tak ho snad vyzkouším, ale voní krásně. :) Mamka říká, že nejde o to jestli voní, ale o to jestli pomůže a já jelikož mám zničené vlasy od: dredů, fénování a žehlení (+ kulmování) tak jsem si vybrala šampón na poškozené a lámavé vlasy. :)
více v celém článku!

Ten pocit, když jdete spát a chcete napsat článek..

27. ledna 2013 v 22:35 | glonnie |  Diary
Ahoj jen jsem tu s rychlým článkem a to tím, že na blogu možná provedu nějaké změny a to hlavně v menu a v rubrikách, možná i v grafice a v designu, ale do toho se mi moc nechce takže asi spíš nějaký objednám. :)
Jinak, zítra už je škola a my neměly konečně žádný úkoly tak jsem celej den seděla na pc a hrála RPG. :D
Jak jste prožily víkend vy? :)

Dear Diary..

27. ledna 2013 v 3:06 | glonnie |  Diary
To je moje motto, podle kterého se dívím, mám jich sice i více jako je například: 'Udělat věc, které se nejvíce bojíme je první krok k úspěchu.' -Gándhí
Každopádně se poslední dobou stalo hodně věcí a to je například ta, že vydržím být vzhůru do 3 hodiny do rána, ku příkladu dnes. Další je, že se čímdáltím více dostávám do puberty a smíchy padám se židle na zem. Po Česku se rozkřiklo, že má přijet Justin Bieber, ale podle mě je to úplná blbost, protože Justin sem má prý přijet až za 2 roky, a i kdyby to byla pravda tak já s tím nemůžu nic dělat, protože rodiče mi lístek stejně nezaplatí.
Hubnu.
Jo zase hubnu, přes víkend je to vždyc nejtěžší jíst, když jste zabraní do chatování a nemyslíte na nic jiného než na to až odepíše druhá osoba na konci sítě. Já jsem dnes vstala ve 12 hodin odpoledne a hned jsem měla oběd. Potom jsem ve 4 hodiny měla celozrný rohlík se Gervais a na večeři (v 18 h.) chleba s poličanem. Jo jím málo, ale snaad se to občas zlepší a budu si konečně udržovat štíhlou postavu, tak abych neměla hlad. Protože právě teď ležím v pošteli, notebook mám položený na klíně, píšu tenhle článek a kručí mi v břiše, ale hold pravdilo 'nejez po sedmé hodině večer' mluví za sebe a já se jím konečně řídím. Vím, tohle byl dost krátký článek, ale už nevím co bych vám dál napsala, snad jen to, že GoGova šiška umřela, snědla ji Maggie. Jak smutný příběh. Když už jsem napsala to slovo příběh tak jsem právě včera se podívala (znova) na film 'Sněhurka a lovec', na kterém jsem v létě byla v kině. Hraje tam moje oblíbená herečka Kristen Stewart, kterou můžeš znát z Twilight ságy jako Bellu. Potom jsem se podívala na film 'Bez dechu', kde hraje také herec z Twilight ságy a to Taylor Lautner, jo je strašně sexy a já ho poslední dobou strašně žeru (ale Justina pochopitelně žeru víc) z Twilight ságy ho můžete znát jako Jacoba Blacka. Na oba filmy vám snad 'zítra' napíšu krátké recenze nebo tak + bude následovat recenze na knihu, kterou právě čtu a to jsou 'Upíří deníky: Probuzení' už jsem na desáté stránce, muhaha.
Nevím co bych už dalšího do tohohle článku mohla napsat tak se s vámi pro 'dnešek' loučím a už jdu konečně spát. Doubrou noc.

TOP 2 hry na PC podle mě.

27. ledna 2013 v 1:58 | glonnie |  Diary
Mojí první nejoblíbenější hrou je Amnesia: The Dark Descent
Pomalu tuto hru, ale přestávám hrát, protože se při ní bojím :D. A to z jednoho prostého důvodu a to jsou zombíci :D. Když jsem hru přestala hrát tak to bylo z toho důvodu, že mě jeden zombík zabil a já teď každou noc přemýšlím o tom, jestli je Amnesia i ve skutečnosti a jestli bych se také dokázala schovat tak rychle do skříně jako ve hře. :D
Samozřejmě, ale hru doporučuji, sice je pro silné povahy, ale já si dostala do čtvrtiny hry a to hororové hry (vůbec) nemusím, samozřejmě hraju také custom story a v budoucnu plánuji a udělat nějaké své :). Takže až budete hrát custom story mapu 'by Glonnie' tak jsem jí vytvořila já, ale to bude až za dlouho :D.

Druhou v pořádí moje nejoblíbenější hra je samozřejmě The Sims 3
Tuto hru snad hrál už každý a já jsem se do ní naprosto zamilovala, je to bezvadné se starat o lidi, kteří jsou jako my, nebo alespoň trochu jako mi, cítíte se jako bůh a lidi, jsou vaše postavičky.
Musím se přiznat, že mě vždy baví hrát jen za jednu nebo dvě osoby a nebaví mě hrát s malými dětmi atp.
Do hry jsem si stáhla i pár oblečení a jedny krásné vlasy, které vám sem možná někdy dám. :)

Tak tohle jsou moje TOP 2 hry na PC podle mě. :)
Pokud jednu s nich hrajete tak mi rozhodně napište do komentářů jak ji máte rádi. :)

Jak se v dnešní době oblékat moderně.- Zima

24. ledna 2013 v 14:54 | glonnie |  Beauty- Rady a tipy
Pro mnoho lidí je v této době těžké se oblíkat moderně tak, aby jste se líbili ostatním a přitom se cítili bezepečně, v teple a hlavně pohodlně.
Já jsem se trochu zamyslela a zavítala jsem na jednu stránku, která se jmenuje looklet.com a udělala jsem pár outfitů, které se mi zdáli pohodlné a hezké, doufám že se budou líbit i vám.
Chtěla jsem to vzít podle ročních období a podle toho co budu asi tak nosit já.
V tomto článku najdete nápady na zimu.

V zimě je to nejtěžší. Chcete se cítit pohodlně a v teple, ale hlavně se chcete líbit ostatním. Já jsem to vyřešila! Koupila jsem si na zimu kabát a pod ním nosím teplý svetr nebo mikinu.
S kalhotami nebyl žásný problém, protože mě obyčejné džíny zahřejou, ale pokud by někdo chtěl a byla mu v džínách zima tak neváhejte a klidně si pod ně vezměte legíny nebo punčocháče, já to tak nosila dříve také.
A pokud jde o boty tak o ty si nedělejte starosti. Já jsem je vyřešila pouhými kozačkami na zip, ale pro slečny, které chtějí být více moderní a nelezou do žádného sněhu je možno vyzkoušet boty s podpatkem, teplé ale s ohrnovacím hořejškem (nohavicemi). Ale já například chodila s botaskami do poloviny prosince.

Affs- náběr

23. ledna 2013 v 22:29 | glonnie |  Affs
Pravidla AFFs:
-nebudeš obíhat způsobem "Ahoj, obíhám."
-do komentářů se alespoň trochu rozepíšeš
-budeš obíhat minimálně 3x týdně
-nebudeš do komentářů psát vulgárně!

Napiš do komentářů:
-přezdívka
-blog
-jak často budeš obíhat
-souhlasíš s pravidly?


Obnoveno

23. ledna 2013 v 22:16 | glonnie |  Diary
Tak jsem blog konečně zase po dlouhé době obnovila a tentokrát tu nebudou jen články o mých RPG postavách, ale také o mě atp. něco jako dívčí, deníčkovský, fashion blog. Doufám, že sem budete nadále chodit, a že se vám tu bude všem líbit. Články se budu snažit psát co nejčatěji.
Děkuji, že jsi navštívil/a můj blog!